Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Üyelerle Tanışma

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 4:15 pm

yok kapanmıyor senaryo değişikliği sadece ama gerçekten merak ettim eski nickini
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Left_bar_bleue20/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 4:22 pm

Shoikan Bloodbane demiş ki:
Yeni gelen arkadaşların hepsine cümleten hoşgeldiniz diyorum. Son bir savaşla bu senaryoyu bitiriyoruz. Çok yakında yeni senaryo hazırlıklarına başlayacağız. Yine de bu senaryonun son savaşında yer almak isterseniz:

https://galacticalliance.yetkin-forum.com/gorevler-f14/mon-calamari-savay-gorev-daoylymy-t239.htm

başlığına gidip nerede savaşmak istediğinizi belirtin plz.
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Left_bar_bleue20/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 5:34 pm

Matius Arcamelon demiş ki:
herkese selam
bir rp sitesinde daha tekrar beraberiz, beni büyük ihtimalle hatırlamazsınız ama ben eski rp'lerinizde de vardım umarım bu rp sitesi pasif değildir eğer değilse çok iyi vakit geçiricez...iyi rp'ler

sana da selam da,madem böyle bir laf attın ortaya eski nickini de söylersen seviniriz.. kimleri andık kimleri biz burada..sanırım seni de hatırlayabiliriz...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 6:30 pm

Üstad Gando çıkmasın benim kafam patatese döndü Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Left_bar_bleue21/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 7:24 pm

yok la gando olduğunu sanmam. bana sölerdi kesin Very Happy
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 8:39 pm

-Sonra seni buldum cep telefonundan... Biriyle konuşuyodun..

-MUHİTTİN!!!

-Kimse kim ulen!!!

Uzatmayın yaw allah korusun Michael Dursley yada Imhotep olabilir Very Happy Bi sebebi vardır elbet kendini tanıtmamasının. (mail adresine de baktım ama tanıdık gelmedi asfsad)

Yani;

Shoikan Bloodbane demiş ki:
-Kimse kim ulen!!!

LOLingan
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 2:18 pm

Darth Bawga....

En son Matius Arcamelon tarafından Paz Mart 16, 2008 8:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 2:22 pm

Darth Bawga Smile Hoş geldin eski ustam Smile Ben Walerion Rayyn Smile Hatırlamazsın büyük olasılıkla
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 2:23 pm

hiç hatırlamıyorum...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 3:56 pm

hatırlarsın hatırlarsın . en azından ileride anıların canlanır bende Zoogun eğitimini vermeyi çok isterim inş. jedi olursun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 5:05 pm

zoogun biliosn sith den vazgeçmem...ama bu evrende herşey mümkün Very Happy

En son Matius Arcamelon tarafından Cuma Mart 28, 2008 2:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Left_bar_bleue21/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 5:54 pm

way bawga.. hoşgeldin dostum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 6:11 pm

saol kast nbr ya??? Smile
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 9:02 pm

gördüün gibi walla. koşturuoruz. tekrar dönmen güzel. hangi rüzgar attı seni buryaa Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 2:18 pm

hp rp'si yapıodum çok sıktı bıraktım....google'a darth bawga yazdım dedikodum yapılmış galiba Smile bi yerde adım geçiyodu ordan gördüm....
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 3:24 pm

geyik bölümünde konuşalım beyler..karakter yaratma sayfası sade kalsın Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 7:43 am

ben muhammed erzurumluyum bursada oturuyorum 1990 dogümluyum
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 12:48 pm

hehe hoşgeldin ben ayça Smile 88 liyim antalyada oturuyorum aslen ankaralıyım
http://ortadunyarpg.forumd.biz
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 4:04 pm

hoşgeldin. ben dinçer 88 liyim ve iskandinav kokenliyim AUSHDUAHDUASHDUAHSUD Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 4:34 pm

bursayı severim yaw. 2 sene orda oturdum ben küççükkene Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 8:27 pm

bursa yazlarımı bursanın dibindeki bir ilçede geçirdiğim halde 2 yılda bir bursaya ancak gidiyorum

ya işte ben böyle bir kişiliğim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 10:32 am

Merhaba, hoşbulduk burada... İnşallah çok eğleneceğiz...
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 11:46 am

Hoşgeldin arkadaşşş
http://ortadunyarpg.forumd.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 12:20 pm

Hoş geldin.. Avatarın çok güzelmiş Smile Umarım...
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 2:57 pm

hg sartonus.

Bu arada duyuruyu burdan yapam yeni sınıf ve senaryo çalışmaları bitti. Rütbeler biraz muallak ama o zaten 2 dakikalık iş. Fatih Abi yi bekliyorum fiili düzenlemeler için. Mucux all

Yeni Üyelerle Tanışma
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-