Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Üyelerle Tanışma

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 12:51 pm

Hehe tamamdır yeterki güzel olsun Smile bu arada yukarıda okudum pişmaniye seven birileri varmıs ben getirebilirim izmitten Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:44 am

abi bişeybi bakın ya 3 gün önce 5. sayfada karakter yarattım hiç cevap gelmiyo
Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 5:26 pm

ölü bir site olduğundan cevap veremedik kusura bakma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 12:10 am

Usta site ne zaman aktif olur 1,5-2 yıldan beri aktif değil starwars filmleri artık biticek böyle pekiştirirsek çok iyi olacağını düşünüyorum. Smile
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Left_bar_bleue21/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 8:49 pm

evet gençler başlıyoruz ufaktan...
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Left_bar_bleue21/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 8:03 am

evet inceden bir geri dönüş içerisindeyiz Wink
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 8:59 pm

Azimle uğraşan siteyi açarmış Very Happy kaç gün uğraştım ama değdi.Ayça ablada gelirse site daha hareketlenir nede olsa bütün herkesin emaili onda var nedense bana email gelmedi yada ben görmedim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:26 am

Sitenin açılması yalan mı oldu?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 1:56 pm

benim adımda Halil Very Happy. 17 yaşındayım Very Happy.13 yaşındayken Star Wars gözüme çok değişik birşey gibi gözüktü lol! o zaman bu zaman SW fanıyız Very Happy May the force be with us...

Yeni Üyelerle Tanışma
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-