Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Üyelerle Tanışma

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 6:02 pm

.

En son tarafından Ptsi Şub. 18, 2008 5:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 6:06 pm

Sen bitirirken bende amin diyerek muhabbeti yeniden başlatmak istiyorum auahauah yeni üye olan arkadaşların hepsini tanımak isteriz. Burada kendinizi tanıtırsanız çok memnun oluruz (zorlama yok tabi hehe)

Komple hoşgeldiniz bu arada.
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Left_bar_bleue21/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 6:43 pm

ne demek zorlama yok. tanıtmayanı banlıorum arkadas hadi bakalım Twisted Evil
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 7:07 pm

Master Lucius Kast demiş ki:
ne demek zorlama yok. tanıtmayanı banlıorum arkadas hadi bakalım Twisted Evil

zorunlu değil mecburi ahuahahauhuahuahaa
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 7:10 pm

İyi ucu ucuna yetişmişim. Smile
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Left_bar_bleue21/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 7:17 pm

walla listemde en tepedeydin.. hadi ballısın gene Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 7:32 pm

Amma geri kalmışım ya Very Happy

Jantuğ Şahiner(jedi ismi gibi Jan-Tuğ xD) Forumun en küçüğü benim heralde 92(biz 91 diyelim Very Happy) doğumluyum 16 yaşında yakışıklı (xD) birisiyim işte...Neyse sw'ye ikinici filmi sinemada görmemle başladım,daha sonra show da 1 ve 2 yi izledim 3 çıktı ona gittim hemen xD diğer 4,5,6 yı da dvd olarak alıp evde izledim...Başka kaldımı bilmiyorum Very Happy ha birde 5,6 yıldır rp yapıyorum Wink

Dipnot:Geyiqci bir kişiliğimdir Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 7:43 pm

5-6 yı bulamıyorm bir türlü yaf buralardaki arşivlerden kalmış 30 ytl mde yokki nettensiperiş ediyim

biri acabağa konverterle bu ikisini mp4 e çevirip rapidshareye upload edebilirmi?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 8:39 pm

En genç benim Very Happy 92. Genç ama sorunlu arkadaşınız Çağkan olmaktan gurur
duyuyorum Smile (gururun nedeni arkadaşınız olabilmem Smile ). Neyse gelelim
bana. Ziya Kalkavan Denicilik Meslek te okuyorum, 3 aya yakındır gitar
çalıyorum Very Happy canım sıkılıncada Wexlerle oturup felsefe yapıyorum. SW
filmlerinin hiç birini izlemedim. İşin komik yanı ben yenide değilim
^_- ... nie yazdım acaba buraya...
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:24 pm

bir ara bir istanbul buluşması yapalım. çağkan filmlerin ok. buluşursak elden veririm. İstanbulda olup eksikleri olanlar ve buluşursak gelecekler yazsın ben tamamlarım...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:27 pm

Her an bana uyar abi Smile çok sağol ellerine sağlık Smile ne kadar teşekkür
etsem azdır.. Beni çağırın yeter Smile 3 saat önce gelirim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:37 pm

hiç bir söz vermiyeceğim bu konuyla alakalı bir kere verdim rezil oldum
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:
Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/21Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:41 pm

bence de verme bu sefer harbi kötü olur çünkü auahauah. Şu yeni dönemin ilk günlerini atlatayım bende gelirim. Kambersiz düğün olmaz hesabı auahauh
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:41 pm

ali bu seferde gelmezsen seni degobaha göndericem.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:43 pm

söz vermiyorum dedim ya usta o yüzden Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 11:07 pm

abi ben gelemicem kusra bakmassınız dimi Very Happy ehehe bıktım bu espriden geek lan harbiden ekebilcem günlerde gelir işalla
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 6:57 am

abi bu sefer iki elim kanda olsa gelirim bu kadar net konusuyırum yani...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 7:10 pm

selam.Ben Uğur Akıncı ama artık okul hocalarım bile prens dio.Sitedeki en küçük benim herhalde 93lüyüm.İstanbulda oturuom ama eve uyumak için uğruom.Hayatım okul-dershane-ew-beşiktaş-kozyatağı beşgeninde geçio.4 yıl önce ilk rp sitemi yaptım.okula bi yıl geç başladım diemem ama tam 30 aralığn gecesinde doğduum için orta okul sondayım.Rp birkaç neden dolayı seviyorum.Birincisi kafamı boşaltıyorum ikinci babama göre apartmanın çatısında futbol oynamaktansa bilgisayar başında takılmam daha iiimşi.ne haftaydı ya.Bi hafta ev hapsi ama 4.günde bitti.normalde rpyi yaza kadar bırakmıştıma ama benim rp sitelerinde en sevdiğim sey konuyu direk değil bazı seyler ekleyerek ve kurgulayan sitelerdir.Bu yüzden siteyi çok beğendim.Ama malasef yaza kadar sitede rp yapamıcam
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 7:21 pm

sıkma sen canını Uğur. Biz buralardayız hep. Siteyi böyle sevenler olduğu sürece de herhangi bir değişiklik yaptığımızda ilk sizlerin haberiniz olacak...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 10:03 pm

Prens Ewims demiş ki:
selam.Ben Uğur Akıncı ama artık okul hocalarım bile prens dio.Sitedeki en küçük benim herhalde 93lüyüm.

değilsin bence Rolling Eyes
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 10:05 am

ehehhe bence de Very Happy
http://ortadunyarpg.forumd.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 12:46 pm

Laughing ee neyse Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 8:20 pm

herkese selam
bir rp sitesinde daha tekrar beraberiz, beni büyük ihtimalle hatırlamazsınız ama ben eski rp'lerinizde de vardım umarım bu rp sitesi pasif değildir eğer değilse çok iyi vakit geçiricez...iyi rp'ler
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 9:55 pm

eski nick?

bu senaryoyu bitiriyoruz. Son ve büyük bi savaştan sonra diğer senaryoya geçicez.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerle Tanışma   Yeni Üyelerle Tanışma - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 3:57 pm

eski nickim şuan için bence önemli değil ''bu senaryoyu bitiriyoruz. Son ve büyük bi savaştan sonra diğer senaryoya geçicez...'' bu rp sitesi yakında kapanıyor mu??

Yeni Üyelerle Tanışma
3 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-