Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Geyik - as usual

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Geyik - as usual - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:41 pm

Bawga bana ters düşmüştü ya itaat ya ölüm diye Very Happy bende Sith düzeninden
ayrıldım Very Happy Cerv ve Gilgaroxx hatta Slo da benle geldi Very Happy Sithler zaten
bi sen bi o bide mora kaldı Very Happy sonra mora da bana katılınca adam siteyi
bıraktı Very Happy Darkness abim geldi Very Happy Siteyi bırakırken bana dedi senin
yüzünden SW yi bırakıyorum bu kadar ihanete dayanılmaz sith bile olsan
Very Happy
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Geyik - as usual - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21Geyik - as usual - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:44 pm

abooo.toplu isyan kaldırmışın olm sitede.ben tam reform hareketlerine denk gelmişim... Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:46 pm

Evet o sıralar etkisiz elemandın. Sadık Sith Very Happy şimdi gördük sadığı ...
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:
Geyik - as usual - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21Geyik - as usual - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:49 pm

nolmuş (cızırtıyla saber açılır) sithlerin en büyük hobilerinden biri asker öldürmek biliyosun di mi Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:57 pm

Bilmez olur muyum o yüzden istifa ettim geldim Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 6:01 pm

olm aile baskısıyla gölcük e geldim.fazla giremicem nete haberiniz olsun bayramda. Cümleten bayramınız mübarek olsun.
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Geyik - as usual - Sayfa 2 Left_bar_bleue21/21Geyik - as usual - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 6:08 pm

bende memlekete dönüyorum tatil için. elimden geldiğince girmeye çalışacam dewamlı ama giremezsem bilin ki gerçekten imkanım yok Very Happy yrn 5te uçanzi hadi selametle artık
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 6:32 pm

Selametle abi.. ben burdayım her zamanki gibi Smile benim gezicek yerim yok malesef yalnız bi insanım Smile
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 7:01 am

Baylar bayanlar ( daha doğrusu bayanLar değil bayan afsasd) döndüm ve full performans la aranızdayım tekrardan. Müsadenizle yazılanları okuyup neler olup bittiğine bir bakayım. Sonra tüm soldier ları yanıma bekliyorum Very Happy çağkan gel buraya geeeeeel Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Geyik - as usual - Sayfa 2 Left_bar_bleue21/21Geyik - as usual - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 8:19 am

gençler ben pek ilgilenemiorum aile sadetinen dolayı..9 ocak'a kdr durum bole gözüküo.. elmden geldiince girip bakarım yine de dewamlı rp'ler için benim padawanların fln görev fln yapmalarında bi sakınca yoktur. maksat kimse sıkılmasın. şimdi bi bakalım ben yokken neler olmus :d
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 6:22 pm

Abi bi dükkana girdim 1 hafta oldu örümcek ağ yaptı üstüme bi blaster
alamadım Very Happy Abi blaster'ı alıp ağdan kurtulduğum gibi yanındayım Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 7:34 pm

arklar bi hafta ban ymek çok kötümüş ya jkendim kşındım neyse bir ey sorucam hazır geyik as usual gibi bi bölüme yazıyorum Smile Turkcell'de ödemeli nasıl aranıyor bilen warmı (düzgün yazabildiğim kadar yazdım fakat leptopun klavyede gcık bi sorun war delirtiyo insanı bi anda satırın ortasıa dönüyo copy past uraşıorum sonra özür.....)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 8:00 pm

İçimde kalan son bir şey daha Master Lucius adnını bir türlü hatırlayamıyorum özür.... signaturedaki art of war Sun Tzu'dan mı?
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 8:19 am

Rin Shoad demiş ki:
Abi bi dükkana girdim 1 hafta oldu örümcek ağ yaptı üstüme bi blaster
alamadım Very Happy Abi blaster'ı alıp ağdan kurtulduğum gibi yanındayım Very Happy

len dinçer bi balster satın cocua yazıktır Smile

Mace Drak demiş ki:
İçimde kalan son bir şey daha Master Lucius adnını bir türlü hatırlayamıyorum özür.... signaturedaki art of war Sun Tzu'dan mı?

evt sun tzu'nun savaş sanatı kitabından
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 10:28 am

mmm güzel rüzgar gibi es falan filan.... bende mediaval total war ata ata öğrenmiştim bunları Smile....... Sun Tzu'dendi bi araştırma yapıyım ben hemen genel kültür bölümünde dursun.....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 10:31 am

İnsanlar bir kez birleştler mi; ne cesurlar tek başlarına öne çıkabilir ne de korkaklar tek başına geri çekilebilir."

"Savaşmadan kazanmak en iyisidr."

"Silahların getireceği zararları kestiremeyenler onlları kullanmanın yararlarından habersizdirler."

"Ben savaşırken herkes taktiklerimi görebilir; ama hiç kimse asıl zaferin kaynağı olan stratejiyi göremez."
bunlar da bir kaç özlü söz olsun......
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 2:24 pm

Post kasmıyorum sadece editlesem üstteki posta uymaz....

yeni bir efekt buldum:

MerDaNnnEEEEEeE!

merdanenin savrulduktan sonra çıkardığı wuf wuf efektini biraz lightsaberlaştırılmış modu

bu arada merdane kalın kısa olan oklavada ince uzun olandı değilmi Question
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 9:49 am

sana güzel bi uzun ince esprisi yapardım ama ortamın nezihliği gitmesin diye yapmıyorum asfasd
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 11:24 am

hah msn de bu sabah konuştuk hiç bir şeye gülmedim ama tabii
şu "kıskançlık" esprilerim dışında D:Fßd:asdlasfıa
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 12:24 pm

"kafasından vur, dilini kes eerr dilini vur! hey sakalında düzelt pislik"

kopuyorum buna bu arada çok pis bişi buldum vice cityden wildstyle radyosunun soundtrackini full kayıt 30 şarkı fln war konuşmalar vb de war mr magic eşliğinde Very Happy çok undead birşey özel bir şifre war da hala açıcak vakit bulamadım.... sreensaver fln indiriosun sitesine girip connected diğerek herkese tavsiyem...... 80li yıllar yakıyo!!!
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 1:32 am

Adam şaka maka istila etti Mora gidince geyik anlamında en büyük
gücümüzü kaybettik tabi Very Happy çağkan da o olmadan full performans
gösteremiyo haliyle. Meydan Memo ya kaldı auahauahu

Bak bu arada asdf gülme efekti publicleşmeye başladığı için yeni efekt olarak auahauahua ya geçtim. Buna da dadanmayın Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 12:59 am

Var ya gözlerim yaşarıyo yemin ediyorum. Kaç gündür devamlı bi aksiyon var sitede ve geyik bölümlerine ilgi çok az. 2 günlük bir süre zarfında geyik bölümlerinde 10 sayfa atladığımız zamanlar hatırlıyorum Very Happy Allah nazar değdirmesin! Çaktırmadan kitlesek mi burayı aahauahu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 5:24 pm

Abi çok özür dilerim ama Mora'sız geyik yapasım gelmiyor yaw.. Eskiden
ne geyikler ne mangallar yakardır hey gidi yıllar heyy... pale
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 5:27 pm

harbi mora nerde yaw
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 5:29 pm

Kaçak >Sad Mustafar'da çukura mı düştü ne halt ettiyse..

Geyik - as usual
2 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» Geyiksizlik mi Geyik mi ?