Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Geyik - as usual

5 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Geyik - as usual Left_bar_bleue20/21Geyik - as usual Empty_bar_bleue  (20/21)

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:35 pm

"Chatbox bana yetmez.Alayına boş bi insanım." diyenlere.

bknz: 2. sayfaya geçme çabaları.
bknz: Mangalda krayt ejderhası.
bknz: Mora, nerdesin olm odun kalmadı.
bknz: aaaaah eski günler
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:36 pm

mesela "süper mi ?" sorusuna çok undead bıngıldak bir cevabım war: süpmez! Very Happy:FSD:SF:SDF:SDf niyeyse çok gülüyorum buna
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:39 pm

anlıyorum seni memo asdafsd
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:39 pm

errrrr bunları bulmam arkadışım ege ve benim 3 yılımı aldı bu arşivde emek war

bıngıl,blobl,bıngıldak,blolop,undead,tassavvuf,ökkeş,hadımmm,pima pen,şömineeeee,bossforusss,ispanyol osuruğu!,kusma tekniğiiiiiiii,imammm,hiii men,çatapat(ele kibrit suyu ile yüze çakılarak çıkartılan ısı enerjisi efekti Very Happy:D).......

daha binlerce war arşiv sitesi açıcam yakınlarda fakat kredi kartı olmadığı için parasını ödeyemiyorum biri bana yardım eli uzatsın hepimiz için vatan ve millet için :DF:SDFDS:GFDSG GEYİK FOREVER
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:41 pm

asdasdsadasd

--söyleyen:shoikan özenmtileri derneği başkanı memet deniz yücekaya (ulan sanki devrim yapmışımda vermiş annemler bu ismi bana :DS:D:D asdasdasda)
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:44 pm

olm biri sana "fazla post u olanlara lightsaber veriyolar" filan mı dedi sdsdf sakin ol biraz ,nub forever olacan çıkacan başımıza Very Happy
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:47 pm

bizim diyarlarda alışveriş mariuhana ile yapılır ben yetiştiriyorum bu arada balıma dişi çıktı (genel kültür bilgisi: dişisinden ancak "mal" elde ediliyor Wink) bi ara ankaraya gel bi anka mall gezisinde tadarsın RazzVery Happy
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:49 pm

bu arada sana en son msnde konuştuğumuzda gönderdiğim splinter cell vidyosunu izledinmi tam komedi ya izliyodum yine aklıma geldi biraz dan link atıcam hep beraber coşarız (haydee tey tey!!!!)
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:49 pm

seni bizim doruk a yönlendirek beraber kedi kesersiniz asdfs
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:51 pm

Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:51 pm

hade ben derse kaçıyorum 10 dakka kaldı mucux everyone
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:53 pm

ben "deistim" hatırladığım kadarıyla (kelime nin doğruluğu tabii) Yani İlahi Güç ten başka bir şeye inanmayan. hem din insanları ne kötü şeylere sevk etti (söyleyeni bi hatırlıyamıyorum ahh!!!) bu arada doruk which one is he???? (sempati yapcam da ne kadar çok ortak yönümüz war kediiii eeeefrgehgh Twisted Evil )

En son tarafından Ptsi Ara. 17, 2007 1:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:55 pm

benimki de saat 4 te bıy sana Smile

En son tarafından Ptsi Ara. 17, 2007 1:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:59 pm

https://www.youtube.com/watch?v=0nViJr-SYog

bunu izlemeyenin evini ziyaret edip iğne yapıcam (bu arada daha cıvığını çıkarmamaya çalışıyorum geğikten çıktı hafif gerçi)
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 1:12 pm

Her gün düzenli olarak izleyip gaza geldiğim vidyo https://www.youtube.com/watch?v=2Qnnzt8DweE Smile (bu sondu galiba)
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:42 am

way anasını eleman sitenin geyik bölümünü bile parselledi helal olsun sdfs
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:20 pm

oohooo geyik başlığı bile öldüyse bizim buraya bi paparazzi almamız şart oldu (acantie?!?!?! Very Happy ). Çağkan hadi abi başla çevirmeye ejderhayı. Çevir ejderhayı yanmasın diyelim varış manço abimiz gibi Very Happy .slokan abi sende kap jawa sularını. hadi abi başlayak şöle bi muhabbete ...
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:24 pm

offff misss..... Ejderha değil kuzu kuzu ... offff ..
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:27 pm

leeeen sloooooo. getirtme beni oraya koca lord avazı çıktığı kadar bağırıyo. gelcem buhar etçem bütün jawa sularını şimdi ...Very Happy
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:28 pm

Very Happy Scream'le aynen burda Very Happy aman ejdere doğru yapma sonra çok sinirli oluyor yenmiyor eti.... cızzzz...
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:30 pm

abi mora noldu yaw? çocuk önceden bi kel dor avatarıyla giriyodu bi aralar sonra bıraktı. kayıplara girdi o da...
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:33 pm

Mora The Lost One. Zaten bizim kuşak dağıldı abi... Sen, Ben, Mora, Cerv aynı devrin Sith'leriyiz...
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:35 pm

bawga pehehehe Very Happy adam bundan önceki sitede girmişti bi iki mesaj attı sonra girmedi... Very Happy gerçi biz de girmedik fazla da Very Happy
Misafir
Misafir

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:38 pm

Bawga'nın SW yi bırakma sebebiyim Very Happy adama laf etme bizde girmedik dediğin gibi Very Happy
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

Geyik - as usual Empty
MesajKonu: Geri: Geyik - as usual   Geyik - as usual Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:39 pm

aahahha niye naaptın? Very Happy Very Happy

Geyik - as usual
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» Geyiksizlik mi Geyik mi ?