Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

En çok okunan kitaplar...

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:12 pm

ynnz kast en can alıcı noktaya bastın bnm bi ara ciddi bi comics merakım vardı epey sayı mevcuttur bunuda ekliim...
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:12 pm

bildiğim kadarıyla yok abi bakmadım bende epeydir.
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Left_bar_bleue21/21En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:15 pm

walla yıldızsavaşları.com da çıkan tüm comics'ler mevcut bende de. üstüne evde clone wars serisi war 10 ciltlik Very Happy içinde sw olan herşeyi okurum
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:20 pm

yok abi ya bnm comics annayışım biraz daha değişik marvel,manga,warcraft vb(fantastik) olarak bi arşiv var...hiç denemedm sw bugüne kdr comicsde
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Left_bar_bleue21/21En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:29 pm

hımm marveli bende severim. civil war serisi var bende.. ama itiraf ediim pek beğenmedim. captain america'yı fln öldürdüler ,ironman bi garip davranıo, fantastik four bölündü, ben grim fransa'da Smile ııh bozdu marvel son zamanlarda. sw dene bence ilgilisyen. genişletilmiş evren hakkında baya bilgi sahibi olursun
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:31 pm

sw internetten indiriliyormu?

isterse 1gb olsun indiririm Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:42 pm

arada fantastic four,iron man ve captain americada vrda isimlerini tam hatırlamıorm.. tabi herşeye rağmen marvelda bnm en sevdiğim karakter olan wolverinin serilerinin derlenmiş büyük bölümü ,spiderman,batman,punisher,x-men serileri daha çok bulunuo ama tavsiyen üzerine sw,leride denicem bakalım sarcakmı Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:50 pm

bnde üst üst e konulduğuında (abarmıyorum)2metre uzunluğunda konan serisi var forever konan çok severim arnolduda coannı da
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 8:05 pm

abi yine geçten giriyorm konuya ama cengiz özakıncı nın uğur mumcunun kitapları harikadır . ama ilk okunması gereken kitap nutuktur o okunmadan olmaz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:38 am

1984 - George Orwell
Kitap bu gerisi yalan!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:00 pm

zülfikarın hükmü çok beğenmiştim ben vampir teması vs. işlenmiş ama hiç öyle çakma vampir teması olduğunu hissettirmiyor 7 ler vs. derken araya kaynıyor bence çok zevkli bir kitaptı tavsiye ederim
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:
En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 12:15 pm

Orkun Uçar Derzulya serisine devam etmicek mi yaa? Yıllar oldu Asi yayınlanalı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 12:22 pm

Bu başlığı bile devam ettirmeye çalışıyorsak o da kesin devam eder abi merak etme lol!
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 12:24 pm

harbi LOL ama lan Very Happy Ne bilim kitap mitap falan güzel muhabbet döner belki diye bi check atayım dedim oltaya sen geldin Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 12:45 pm

Uzay sazanı Smile Napayım dayanamıyorum yem görünce..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 1:24 am

Peh Ejderha mızrağı hepsinden iyi. Kurgusu ve gidişatı surukleyişi muhteşem bence. 20 25 ten küsür kitabı var butun serilerinin kitablarının kactane olduğunu hatırlamıyorum ama o verdiğim rakamdan aşağı değil. bence alın okuyun ben tekrar tekrar okuyorum.

Not: Şiddetle tavsiye edilir. Rplerinizi daha sağlam yapmak için Frp Okumak şart Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 10:49 am

Mandalore demiş ki:
dragonlance ftw

30 a yakın kitabı var şu an evde. Hepsinden iyidir diyemem ama 20 den fazla kitabını okuduğum için "kesinlikle çok çok iyi" olduğunu söleyebilirim asgfasfg

Kang ın Alayı nı bitirdim en son (nitekim muhteşemdi). Sırada Buzduvarı üçlemesi var
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 11:25 am

işte ben fazla sölememek için o kadar yazdım. ama konusu falan karakterler falan çok iyi =) Herkeze tavsiye edilir

En çok okunan kitaplar...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2