Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

En çok okunan kitaplar...

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

En çok okunan kitaplar... Empty
MesajKonu: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 7:00 pm

J.K. Rowling tarafından yazılan Harry Potter kitapları, İngiliz okuyucular tarafından en çok yeniden okunan kitap seçildi. Okuyucuların en sevdikleri kitabı beş kereden fazla okudukları kaydedilirlen, en fazla okunanların tam listesi şöye:

1. Harry Potter serisi - JK Rowling
2. Yüzüklerin Efendisi serisi - JRR Tolkien
3. Gurur ve Önyargı - Jane Austen
4. The Hobbit - JRR Tolkien
5. Jane Eyre - Charlotte Bronte
6. 1984 - George Orwell
7. Da Vinci Şifresi- Dan Brown
8. Aslan, Cadı ve Dolap - CS Lewis
9. Wuthering Heights - Emily Bronte
10. Catch 22 - Joseph Helle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 9:36 pm

En çok okunan diğilde burayı sevilen kitaplar bölümü yapsak daha ii olur o zamn yaziim hemen en beğendiğim 3 seri:

1-Yüzüklerin Efendisi serisi - JRR Tolkien eklerle birlikte finish..

2-Dragon Lance (Shoiyi geçemem bu seride bn 16 flnım ama oda bni dier serilerde Twisted Evil gçmez kısacası dengeli bi durum var) yan sanayileri saymazsak bitti..

3-Unutulmuş Diyarlar okunuo daha var şimdilk 7 tane fln bitti..

4-Aşırı bi beğeni yok ama yukarda birinci diye yazıom çocuklukdu başladık başladığımız işi bitirelim dedik bunla gurur duymuorm ama naplm Very Happy Harry Potter serisi scratch
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
En çok okunan kitaplar... Left_bar_bleue21/21En çok okunan kitaplar... Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 10:06 pm

arkadaşlar isaac asimovun vakıf serisi vardır bilenler bilir dehşet bir seridir.Şiddetle tavsiye ederim. Star wars ile yarışabilecek düzeyde kurulan bir alternatif evren ve karakterler topluluğu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 10:13 pm

Abi o kadar kitap arıorm harıl harıl eksik kalmasın fantastik tarih diye çoğunuda bitrdim bu seriyi biyerde daha duymuştum ama fırsat olmadı okumaya tavsiyenle hatırladım du bi bakiim başlanabilir....
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
En çok okunan kitaplar... Left_bar_bleue20/21En çok okunan kitaplar... Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 12:34 am

dragonlance ftw
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:33 am

1-J.K Rowling:Harry Potter Serisi
2-J.R.R Tolkien:Yüzüklerin Efendisi Serisi
3-David Eddings:Elmas Taht Serisi
4-J.C Grange:ütün Kitapları
4-Stephen Kings:Kara Kule Serisi ve Bir Çok Kitabı...
5-Sdney Sheldon:Bir Çok Kitabı...
6-Mario Puzo:Baba ve Qmerta...
7-Dan Brown:Dijital Kale,Davinci Şİfresi,Melekler ve Şeytanlar,Kırılma Noktası
8-Orkun Uçar:Bütün Kitapları....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 11:07 am

zifir diye bir kitabı vardı neğenmemiştim çok basit gelmişti Very Happy

hp serisi iyidir hoştur kitap okumaya başladığım seridir

ye 2. serim ona bayılmıştım basbayağı yeni br dünya

unutulmuş diyarlardan 4-5 kitap okudum fena değildi

şu çılgın Türkler kesinlikle okunmalı

birde eğer gözünüz kesiyosa mahir kaynak ın kitaplaırını okuyun ne oyunlar dönüyor haberimiz yok Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:00 pm

Harry Potter

Yüzüklerin efendisi

Gurur ve Önyargı(Aşk ve Gurur)

Bunlar 10 dan aşağı okumadığım kitaplar Very Happy

Yerdeniz

Kuzey Işıkları

Narnia-Prens Caspian,Aslan,cadı ve dolap

Talihsiz Serüvenler

Başkaa...Bakalım aklıma gelince Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:48 pm

konu Orkun Uçar'dan açıldıysa eklemeden edemicem Derzulya Serisi-Asi zaten tek kitap çıktı şimdililk şimdiye kadar okuduğum en iyi türk-fantastik yapıt diebilirim ve tavsiye ederim......
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:
En çok okunan kitaplar... Left_bar_bleue20/21En çok okunan kitaplar... Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:14 pm

okudum bende derzulayayı sercan saolsun ehehe iiydi epey türk frp aleminin gururudur bence
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:20 pm

bişi diil kanka unutmadan sana silmarilion sözüm vardı ura bi ara..
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
En çok okunan kitaplar... Left_bar_bleue21/21En çok okunan kitaplar... Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:26 pm

aboww silmarillon en bomba kitaptır. biraz karışık gelir başta ama bence tolkien'in en başarılı yapıtı
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:33 pm

bncede lotr'dan sonra en ii yapıtı tolkienin ynnz karışık kısmına ise tamamen katılıyorum başta nooluo len şeklinde başlayıp bırakabilrsiniz ama birz zorlarsanz onnumara kitaptır...
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:04 pm

bırakın bu işleri dragonlance ftw diyorum auahauh 45 tane kitabı var bende. Onlardan bi 4-5 tanesi seco da. 5-10 tanesi arkadaşlarda . Güzelim koleksiyonum vardı bozdular Very Happy

(Warcraft ları karıştırma sercan zuahaha)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:30 pm

abi konuya geciktiğim için giriyorum derzulya hakkaten iidir bn orkuna geçensene 2007 ye girerken mail atmıştım bitmek üzere demişti sarı istila hala yok yalancı bu yalancı...
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:32 pm

auahauah sarı istila yalan olur demedi demeyin
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:36 pm

(Warcraft ları karıştırma sercan zuahaha)

adama bak ya snde dragonlanceleri karıştırma lan o zmn sayemizde koleksiyonmu kaldı yklaşık bi 10-12 kitap yok bide dizmiş evde sergilio adfasdfassdf (gerçi bndede durum aynı eheehe)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:36 pm

herif sarı istila yerine alakasız 5 kitap çıkardı ana kitap ortalaarda yok..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:37 pm

yalan dimi Crying or Very sad eadret seviyorum kardeşim seni
Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:40 pm

Biz çekilelim abi aradan Very Happy:D:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:45 pm

eyw wauren kardeş Very Happy bu alakasız insanlar araya girmese daa anlamlı olurdu ama Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:47 pm

ya derzulya güzeldi hoşuma gitmişti onun bir frp si yapılsa oynasak falan güzel olur

ama zifirmiş kızl kurt muş sarmadı beni

unutulmuş diyar serisini e-kitap olarak sürgün anayurt göç üçlemesini okudum güzeldi her halde parayla alsam ekonomim bayağı sarsılırdı....

star wars serisini e-kitap olarak buldum haftasonu indirip okumaya başlıacam bakalım

ah ah önceden fıstık gibi bir sürü e-kitap vardı 500 mb falan formatla gitti hepsi yazık

yerdeniz 1 i de öyle okumuştum her halde Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:48 pm

V. Eadret Veeberg demiş ki:
eyw wauren kardeş Very Happy bu alakasız insanlar araya girmese daa anlamlı olurdu ama Evil or Very Mad

LOL YA LOL asfasdas
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:51 pm

adama bak ya gldi dkka bir gol bir brezilya dizilerindeki kötü kadın gibi(bole bi tabir de yok hayatımda ilk kez kullandım).. Very Happy Very Happy Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: En çok okunan kitaplar...   En çok okunan kitaplar... Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:09 pm

burak war mı yeni çizgiroman Smile
https://galacticalliance.yetkin-forum.com

En çok okunan kitaplar...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki