Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendiniz hakkında paylaşımlar

+2
Mst. Marcus Cornelius
Lthien Elensar
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kendiniz hakkında paylaşımlar Empty
MesajKonu: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 12:55 pm

İsteyenler kendileri hakkında özel şeyleri buradan paylaşabilirler. İlk paylaşım benden. Küçük sith doruk Smile

Kendiniz hakkında paylaşımlar Dsc00110

Kendiniz hakkında paylaşımlar Dsc00111

url=https://servimg.com/view/11778865/12]Kendiniz hakkında paylaşımlar Dsc00710[/url]
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Kendiniz hakkında paylaşımlar Left_bar_bleue20/21Kendiniz hakkında paylaşımlar Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:02 pm

ooo çok tatlı Smile annesi de güzelmiş Smile anasına benziyor söyleyim Very Happy
http://ortadunyarpg.forumd.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:03 pm

Bana benzese çirkin olurdu zaten Smile

url=https://servimg.com/view/11778865/13]Kendiniz hakkında paylaşımlar Dsc00711[/url]
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Kendiniz hakkında paylaşımlar Left_bar_bleue21/21Kendiniz hakkında paylaşımlar Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:08 pm

abi süper valla.. harbi güç analı babalı büyütsün Very Happy o kılıcın da mavisini alcam ben ona
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:
Kendiniz hakkında paylaşımlar Left_bar_bleue20/21Kendiniz hakkında paylaşımlar Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:12 pm

hehe obi wan ın kılıcını al Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 2:11 pm

Çok tatlı Allah bağışlasın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 3:06 pm

ooo yanaklayını yiyim ben senin. kardeşim dışındaki tüm çocuklara sevgi besliyorum çok manyak bişekilde niyeyse. walla çok bıngıldak bişi May the force be with him rabbit Tebrinkler kaç aylıktı bu arada ??
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 4:09 pm

7 aylıkmış yanlış hatırlamıyorsam aslınd ateknik larak doğan her bebek birkaç ay sonra 1 yaşına giriyor yahu ama neyse Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 4:14 pm

Teknik olarak Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 4:51 pm

teknik ve gerçek olarak 7 aylık Smile
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:21 pm

allah bizim diagno doruk a benzetmesin asdafs
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:45 pm

Kendiniz hakkında paylaşımlar Goruntu2136rm9
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:53 pm

zuhahahaha ii olm niye dalga geçeyim tahminimden daha çok insana benziyon Very Happy ben böle kısa boylu şişman yeşil bi şey bekliyodum asfasd
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:54 pm

Hişt diagno'ya laf yok. Şu Dünya'nın en güzel varlığı hatrına
affediyorum gugi... İleride büyük işler bekliyoruz ondan Smile Bende ona
zırh alıyım bari.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:56 pm

eskiden insana benzetemiyo muydun beni yeşil deilm 50 60 tane dahar esmim var koyayım mı Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 6:01 pm

Very Happy alınma dalında en üst seviyedesin abi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 6:04 pm

Very Happy biraz öyle gaza geldimde
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 6:05 pm

olm koyma resim mesim yeter bu kadar şok bize bi günlük asdfsa
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 6:09 pm

Very Happy küstüm Sad
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Kendiniz hakkında paylaşımlar Left_bar_bleue21/21Kendiniz hakkında paylaşımlar Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 8:36 pm

Shoikan Bloodbane demiş ki:
zuhahahaha ii olm niye dalga geçeyim tahminimden daha çok insana benziyon Very Happy ben böle kısa boylu şişman yeşil bi şey bekliyodum asfasd

hahahah öldüm lan gülmekten.. alem adamlarsınız Very Happy
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 7:16 am

hehehehe az insana benziyor sanmış hahaha ayy komedisiniz ya :DDDD
Rendlor ya sen neden 50-60 fotoğrafını kayıt ettin bilgisayarına? :DDDDD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 11:24 am

arşiv yapıyorum Very Happy hem zoogun felsefeme göre normal ark. sitelereine veriyorum Razz
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 11:54 am

bu arada oturduğun bank ta da beşiktaş belediyesi yazıyo galiba.oralara uğrarsan haber ver olm benim okul beşiktaş ta.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:10 pm

Ankara'da yaaşıyan warmı. Hafif uzun (nasıl bir şeyse o Smile) şişman sürekli küdürlü siyah t şirt giyen ve üstündeki yeşil kazakta silah askısı gibi bir şeyin içinde 4 tane lipton green tea olan biri görürseniz bilinki o benim
Smile
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Kendiniz hakkında paylaşımlar   Kendiniz hakkında paylaşımlar Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 1:42 pm

oo ali'yi de gördük tamamdır. nedense çağkan'ı ilk gördüğümdeki tepkinin aynısını yaşadım.Sen bilirsin o duyguyu burak Very Happy fasdfasfdsa

Kendiniz hakkında paylaşımlar
1 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki