Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KIZILLIĞIN YOLUNDA

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
KIZILLIĞIN YOLUNDA Left_bar_bleue21/21KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty_bar_bleue  (21/21)

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 1:09 pm

Aaron Bakuralı bir maden işçisi babanın 5 çocuğundan 3.süydü. 24 yaşlarında sarı saçlı,yapılı ve atletik bir vücuda sahipti. Madende çalışmasının vücuduna yaptığı katkı kaçınılmazdı. Cesur ve gözükara olarak çevresinde bilinen biriydi.

Babası o daha doğmadan Bogdenin aylarından bir tanesinden çalışmak için bakuraya gelmişti. Aaron burada doğmuştu. Kendisinden büyük ve küçük kardeşleri babaları gibi maden işçiliği yaparken o bu hayatın kendisine göre olmadığını düşünüyordu. Madende çalışırken hep buradan kurtulacağı günü hayal ediyordu. Yıllardır bu hayal ile işe gider,akşam kir pas içinde 7 kişinin 2 oda da barındığı küçük evlerine giderken bir gün mutlaka diye içinden geçirirdi. Galaksi Gezgini adlı çizgiromanının tüm sayılarını biriktirmiş ve hepsini en az 5 kere okumuştu. Geceleri yatağına uzandığında gözlerini tavana diker galakside önemli biri olduğu hayallerine dalar ve o şekilde uyuya kalırdı.

Yine bir sabah uyanmış ve yarı aç yarı tok bir şekilde madenin yolunu tutmuş iken duvarda gördüğü bir afiş ile dünyası değişti. Bir imparatorluk subayının işaret parmağını ileri uzatmış şekilde sert bir tavrı vardı. İlanın üstünde "İmparator seni istiyor" şeklinde bir yazı bulunuyordu. 2 gün sonra imparatorluk askeri akademisi için seçmeler yapılacaktı. Bu onun belkide bu hayattan kurtulması için son fırsatı idi.

Aaron bir an için babasının anlattığı hikayeleri hatırladı. Jedi denen adamlar bogdenin aylarına gelmiş ve tyranus adında bir adamı ararlarken çatışma çıkmıştı. Oysa onlar ticaret ferderasyonunun yönetimi altında gayet mutlu bir şekilde yaşıyorlarmış. Babası Federasyonda alım-satımdan sorunlu yetkili sıfatıyla çalışırken güzel bir hayatları varmış. Ne zamanki jediler gelip gezegeni federasyonun elinden almışlar kötü günler o zaman başlamış.Jediler savaşı kazanıp çekildikten sonra bu küçük ayda kargaşa kol gezmeye başlamış. Bir otorite kalmadığından dolayı suç oarnı artmış. Herkes hayatını sürdürmek için çeşitli karanlık işler çevirmeye başlamış. Babası işinden olduktan sonra ailesini geçindirebilmek için neyi var neyi yoksa satmak zorunda kalmış. En sonunda Black Sun adlı suç örgütünden aldığı borcu ödeyemediği için bakuraya kaçmak zorunda kalmışlar. İşte Aaron bu zamanda dünyaya gelmiş. Bunlar ne zaman aklına gelse cumhuriyet ve jedilere karşı kini hep bir kat daha artmış. Ve işte en sonunda hem bu hayattan kurtulmak hemde cumhuriyetten intikamını alabilmek için eline bir fırsat geçmişti.

Fikrini babasına açtığında şiddetli bir tepki ile karşılaştı. Babası onun yanında kalmasını ve bir bütün olarak kalmalarından yanaydı. Aaron ile babası uzun süren kavgalardan sonra Aaron dışarı çıkmış ve sinirlerini yatıştırmak için ağaçları yumruklamaya başlamıştı.aaron kararını vermişti. Gidecekti ne olursa olsun o seçmelere gidecekti.

Seçmelerin günü geldiğinde madende hasta numarası yapıp zorda olsa izin almıştı. Seçmlerin yapıldığı yere vardığında Aaronun kalbi heyecandan ağzında atıyordu. Başvuru formunu alıp doldurduktan sonra sırasını beklemeye başladı. İsmi içeriden söylendiğinde nerdeyse bayılmak üzereydi. İçeri girdiğinde bir masada oturan 5 kişi kendisine bakıyordu. Aaron bir tanesini çok iyi tanıyordu. Resimlerini her yerde ve afiştede gördüğü grand moff tarkindi. Diğerleride koloniden sorumlu subay ve yöneticilerdi. içlerinden şişman ve göbekli olanı başvuru formuna bir göz attıktan sonra demek bogdenin aylarından buraya geldiniz dedi. AAron evet anlamında başını sağladı. Kendini anlat dendiğinde jediler ve cumhuriyet ile ilgili anıları onu çoktan ön sıralara geçirmişti. Tarkin çok ciddi bir yüz ifadesi ile onu dinliyordu.

Hikayesi bittiğinde tarkin ayağa kalktı ve "Evet gençadam senin için çok üzüldüm dedi. Cumhuriyet ve onun kör ve tutucu jedileri bu galaksiye büyük acılar yaşattılar ve yaşatmaya devam ediyorlar.dedi. Ama onlara karşı galaksiyi ve imparatorluğu koruma şansı elinde dedi. elini uzatarak arkadaki parkuru gösterdi. Bu eğitim parkurunu bakalım ne kadar zamanda tamamlayacaksın.dedi. Fikirlerin kadar vücudunda güçlü olmalı"

Aaron arkasını dönerek parkura baktı ve tarkinin direk gözlerinin içine baktı. Tarkin ifadesini bozmadan zaman başladı evlat dedi. aaron o hırsla parkura doğru var gücüyle koşmaya başladı. Her geçtiği engelin onu istediği hayata biraz daha yaklaştırdığını hayal ediyor ve insanüstü bir çaba harcıyordu. Parkuru bitirdiğinde soluk soluğa kalmıştı ama tarkinin önünde dimdik durmayı başarıyordu. Tarkin kronometresine bastı ve yanındaki subaya dönerek ;

İmparatorluk askeri akademi seçmeleri yeni galaksi rekoru 12 dakika 25 saniye dedi. Aaron o sırada sevinçten bağırmamak için kendisini zor tuttu. Tarkin ona dönerek; eşyalarını topla evlat. İmparatorluk ordusunun şanlı bir ferdi olmak üzere eğitim almak için yarın coruscanta gideceksin. Tanıdıklarınla vedalaş. Pırıl pırıl ve onurlu bir hayat seni bekliyor dedi. aaron teşekkür ettikten düşünceli bir şekilde evinin yolunu tuttu

to be continued....
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:
KIZILLIĞIN YOLUNDA Left_bar_bleue21/21KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty_bar_bleue  (21/21)

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 3:35 pm

ne oldu beğenmediniz galiba ?
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:
KIZILLIĞIN YOLUNDA Left_bar_bleue20/21KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty_bar_bleue  (20/21)

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 5:02 pm

ben beğendim.heyecanla devamını bekliyorum Very Happy jedilar işte klasik yaptıkları olaylar... gelsin ben eğitiim onu bak nası sith olarak çıkçak gezegenden Very Happy
Misafir
Misafir

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 6:01 pm

hepsini okuyacak kadar bir vakit bulacağım bir vakit var mı acaba????.... -ben "kısa öykü"deim hala onun devamını bekliyorum asıl-.....
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:
KIZILLIĞIN YOLUNDA Left_bar_bleue20/21KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty_bar_bleue  (20/21)

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 6:58 pm

abi zaten heyecanla okurken bi çırpıda bitiyor. Bak bi kere oku abonesi olacan Smile
Misafir
Misafir

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 7:26 pm

abi bir ara "açılın bende katılacam orduya." "12 dakikada neymiş o
gazla parkur tanımam." gibi yorumlar yaptım Smile Eline sağlık abi çok
güzel olmuş. Devamı için sıkıştırılıyorsun üstad Smile
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:45 pm

bir jedi veya sith hikayesi olmayacak haberiniz ola
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 7:00 am

Abi beğenmemek ne demek yaw. Aşmışın yine. Her ne kadar gönlümden "ancient sith lords" temalı bir hikaye geçse de bu da oldukça açıklayıcı ve öğretici bir hikaye olacak eminim. Bu eleman Kızıl Muhafızlığa kadar gider gibime geliyo Smile Bi de Aaron adı da tanıdık geliyo bana nedense ama çıkaramadım

Shadd Durron demiş ki:
Aaron bir an için babasının anlattığı hikayeleri hatırladı. Jedi denen adamlar bogdenin aylarına gelmiş ve tyranus adında bir adamı ararlarken çatışma çıkmıştı.

Bu arada Kötülük Labirentinde mi vardı böle bi şey?
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 12:49 pm

ooo iimiş bu sevdim baya.. komando yapsınlar bu çocuuu
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 12:54 pm

Kızıl muhafız olacak bu, başlıktan -aman işte tipinden belli ben anlarım Very Happy
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 2:14 pm

burak doğru söylüyor kızıl muhafızlığa kadar gidecek ama çok yol katedecek biliyorsunuz kızıllık çok zordur.

Bu arada eski sith lorları ile de bi tane yazarım burak. bu bitsin helede Smile
Aurion
Sith Lord
Sith Lord
Aurion

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 3:28 pm

burak aaron adı lost dizisinde vardı ordan tanıdık gelmesin? Very Happy yoksa ... yoksa.... lostla bi bağlantı mı kuracan?(dizi sektörünün bittiği anlardan birisi Very Happy Very Happy )
Misafir
Misafir

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 6:36 pm

ben bi jedi muhabbeti bekliodum gerçi yoksa nie konuşsunlar cici cici çocukla fikirleri için -gerçi hikaye ama....- bence bu çocuk doğru yola gelcek mace abisi gibi onurlu bir "mandal" olucak :DFsdgfcvbasdaf cidden değişik ser verenzi sır vermeyenzi tipten hikaye öbür hikayenle beraber özellikle devamını bekleyenzi afro
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 2:29 pm

Aaron eve geldiğinde sadece annesi vardı. Babası ve kardeşleri henüz madenden dönmemişlerdi. Annesi ne olduğunu sorduğunda hastalandığını söyledi ve diğer odaya geçti. Bir kalem ve bir kağıt alarak ailesine olan biteni yazdı. Onların yüzüne karşı gideceğini söyleyemeyecekti.

Ertesi sabah erkenden çantası ile beraber çıktı. Arkasına bakamıyor ancak gözlerinden yaşlar süzülüyordu. Bakuranın dumanlı ve metalik havasıda işinihiç kolaylaştırmıyordu. Toplanma bölgesine doğru hızlı ve kararlı adımlala yürümeye başladı.

Bölgeye geldiğinde kendisi gibi seçmeleri kazanmış 50 kadar kişinin orada beklediğini gördü. Sorumlu çavuşun yanına giderek " Ben Aaron. Coruscanttaki eğitime" derken birden çavuşun gürlemesiyle lafı yarım kaldı. "Artık bir askersin evlat. izin almadan konuşmayacaksın.izin almadan kımıldamayacaksın ve izin almadan ölmeyeceksin bile. Anlaşıldı mı ?" Aaron şaşırmış bir halde "evet efendim " diyebildi. Çavuş kaydını ve diğer işlemlerini yaptıktan sonra "gidip bekle. 25 standart dakika sonra yola çıkacağız dedi" Aaron kalabalığa doğru yürüyerek boş bir yer buldu ve oturdu. Yanlışmı yapıyorum diye düşünürken yandan bir elin uzandığını gördü. Selam ben Rumil dedi. Aaron kafasını kaldırdı ve Aaron dedi.

Rumil 1,80 boylarında kumral ve oldukça genç sayılabilecek yaşta biriydi. Ama gözleri herşeyi yapabilecek derecede kararlı olduğu izlenimini veriyordu. Kendi aralarında hoş bir sohbete dalmışlardı ki çavuşun sesi duyuldu.

"5 er kişilik guruplar halinde sıraya girin" O sıradaimparatorluğa aitbir kargo gemisi de inmeye başlamıştı. Aaron gemiye bakarak artık hiçbirşey eskisi gibi olamayacak" diye düşündü. Gözü rumile kaydı. Genç adam yeni bir hayata başlayacağından memnun bir şekilde hafifçe gülüyordu.

Uzun bir yolculuktan sonra Corucanttakiakademiye iniş yapmışlardı. Gemiden yine 5 erli sıralar halinde indiler ve iniş salonun da beklemeye başladılar. Bir kaç dakika sonra bir teğmen arkasında 2 st ile beraber çıkageldi. Genç teğmen oldukça çevik ve hızlı gözüküyordu. "Beyler adım slokan" dedi. "Teğme slokan. Ama buna gerek olmayacak çünkü siz bana komutanım diye hitap edeceksiniz" dedi. "Siz benim yetiştireceğim ilk gurup olacaksınız ve en iyisi olmanızı bekliyorum. Yöntemlerim serttir ancak dayanamayacağınızı düşünüyor veya annenizi özlüyorsanız hemen şu kapıdan çıkabilirsiniz" diyerek kapıyı gösterdi.

Rumil eğilerek Aarona "Bu adamı sevdim.Tam benlik" diyerek sırıttı. 10 dakika sonra herkes yerlerine yerleşmiş bir şekilde bekliyorlardı. Rumil hadigidip birşeyler yiyelim diyerek Aaronu kolundan tuttuğu gibi yemekhaneye götürdü. Yemeklerini yediklerinde zaten çoktan yatma saati gelmişti.

(Doruk uyandı devam sonra )
Misafir
Misafir

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 4:58 pm

mmmm çok undead şu izin almadan ölmeyeceksiniz kısmı askeriye de zorla imzalattırdıkları ve okutmadıkları kağıtlara benziyor bir askerde akfayı yemiş tanıdık söylemişti kağıtlarda aynen şöyle yazıyormuş

1.çatıya çıkmayacağım

2.çıkarsam düşmeyeceğim

3.düşersem ölmeyeceğim

yorumum:trajikomik.... üzücü şeyler bunlar aslında umut kesmek için bu devletten birebir...
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 10:51 pm

Askerde kağıt imzalatıyorlar ama bir nüshası sende kalıyor ve bırak okumayı yanında taşımak zorndasın.(sağ üst gömlek cebi) öyle bir şey yazmıyor. Onu yapmayacağım bunu yapmayacağım gibi şeyler yazıyor ama oradaki malları görünce nedenini anlıyorsun.
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 10:57 am

LOL

Aha bende varim hikayede. Very Happy Tegmen Slokan gariban er Rumil e pek yumusak davranmazsa sevinirim Very Happy dinc oyacam seni asdfd

Olay guzel gidiyo abi de bi sey soracam. ST alimlarindaki standartlari merak ediyorum. Daha dogrusu mesela bi AT-AT kullanicisi bi eleman basindan beri o is icin mi egitilmis oluyo. Yoksa daha sonra ki gidisata bakip mi seciyolar. Ve bu akademileri nereye kuracaklarini nasi seciyolar? Coruscant merkezi oldugu icin vs.. olabilir ama digerleri?

Son bi soru Sidious bu akademilerin temellerini cumhuriyet zamaninda atmis gibi bi sey duydum da sacma geldi biraz bana . Onun asli astari nedir
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 12:36 pm

bikaç merkez daha var aslında st yetiştirmek için. yanılmıyosam biri carida gezegeni bunların. eğitimler fln hem at-at'ler ve dier şeyler için burda yapılıo baya geniş bi tesis. Empire at war oynarken orada eğitim fln yaptırıodu emperor sana Smile

bi de palpatine bunların temellerini cumhuriyet dönemeinde atmıs olabilir çünkü moff'ları bile inceden yerleştimeye baslıo alınan gezegenlere. yavas yavas kendine direk bağlıo tüm yerel yönetimleri. aynı işi bu eğitim içinde yapmıs olabilir. imparatorluk uzmanu ceyhun abiniz bakalım o da desin bişeyler.. Smile
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 7:44 pm

Bildiğim kadarı ile ST alımlarında boy kilo ,ırk Smile ve bazı temel özelliklere bakılıyor. Bunları tutanlar akademide ilkönce genel askerlik eğitimine alınıyor. Daha sonra sınıflara ayrılıyorlar. bazı sınıflar hariç her sınıf için özellik aranmıyor. Pilotlar, mühendisler, gibi spesifik şeylerde eğitim, beceri, zeka gibi o görevi yapmaya gerektirecek özellikler aranıyor. Diğerlerinde standart eğitim.

Tabiki at-at kullanacak adam özel bir eğitimden geçiyor ama işte at-at kullanacak adam şu kadar metre şöyle çevik böyle zeki gibi şeyler aranmıyor.

Akademi olayını hiç bilmiyorum. belli bir kriter olduğunu sanmıyorum ama büyük ihtimalle imp. güçlü olduğu güvenli yerler seçiliyordu.

Evet palpatin mas ameddaya şimdi kaynağı hatırlayamadım, cumhuriyet zamanından diplomatik işlerde kullanılmak üzere eleman yetiştirilmesi için bir merkez açılması talimatı veriyor. Buraları imparatorluk akademilerinin temeli sayılıyor. Siyasi ve politik değişim buralarda başlıyor.Ancak askerieğitim ve yapılanma order 66 dan sonra başlıyor. Hatta ilk eğitmenler deneyimli arc lerdir diye biliyorum.
Misafir
Misafir

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 10:31 am

ya bu tip şeyler wookieepedia dan da baklıyor fakat daha basit anlatmışlar Ceyhun abimiz her eve lağzımsın however.... bana kızıl muhafızların -yada öbür isimleri vb....- nasıl öyle undead bir eğitime seçildiklerini ve kendilerini aşmış bıngıl adamlar olduğunu anlatırmısın çok merak ediyorum -ciddiyim "efekt"lere bakma o benim klasik konuşmam... malesef err....- albino
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 8:50 pm

Misafir
Misafir

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 10:20 am

thenkuhu, sağol Ceyhun abicim...Smile
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 8:14 am

Mace Drak demiş ki:
mmmm çok undead

DASFDFASASASDF

ceyhun abi noldu bu hikaye yaw Very Happy
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 12:46 pm

yalan oldu Smile bakarım yaw bi ara
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

KIZILLIĞIN YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: KIZILLIĞIN YOLUNDA   KIZILLIĞIN YOLUNDA Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 3:11 pm

neydi ki hikaye Very Happy

KIZILLIĞIN YOLUNDA
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki