Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Savaş Muhabbetleri

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 7:43 pm

Lthien Elensar demiş ki:
aha getti Very Happy

Bakın bence savaşları daha eğlenceli hale getirmek gerekir,bu hali sinir bozucu.Şahsi önerilerim;

1)Mandal senin de dediğin gibi sınırsız bir saldırı olmasın.Misal yörünge savaşı 3 tur da, yüzey savaşı 4 tur da sonuçlansın.Yani bu turlarda birimler yok edilemezse saldırı başarısız olsun.

2)Şu her zarlrda 5 birim olayını kaldır bence ya da düşür ama bence kaldır.

3)Gezegen sayısını arttırsak mı acaba diyorum.1 adet daha mı gezegen eklesek herkese?

düşünceleriniz beyler?

1)Bencede ya 4 ya 5 Tur içinde bitmezse olmaz ki Heyecan olmaz yoksa

2)Bence bu sistem iyi

3)İyi Olur mesela bize Corucant'ı verin Very Happy
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 7:53 pm

anam ne planlıyorsun oğlum bana sen Very Happy

sende cyborn unutmaki iki tarafda da çok pis elimdesin,destek ver bana Very Happy hahahaah ben de çok demokratik biriyim yahu Very Happy
http://ortadunyarpg.forumd.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 8:17 pm

Ben girmeyeli baya bi muhabbet kurmuşunuz maşallah bide geçen sezonun savaş sistemi daha güzeldi bence bana göre.
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 8:36 pm

Çok kolay sanıyosunuz hee. Bu gün işlemlere de elim alıştı biraz hızlandım. Ama yinede 1.5 saatten fazla sürdü savaşın tamamlanması. Emeğe saygı... asgasdfg

Yalnız epey koptum hee savaş sırasında.

Ben : Olm çabuk lan sınavım var yarın!
Çağkan: Abi düşünüyorum..
Ben : Tamam o zaman Fatih Abi nin de işi varmış biraz ara veriyoruz, bende ders bakarım 15-20 dakka.
Ç : tamam..

aradan 1 dakika geçer..

Ç : Abi 2 istila yapınca mı ek birim alıyoduk?
B : evet

1 dakika daha geçer..

Ç : Peki bi turda 2 istila oluyo mu?
B : Hee oluyo. En azından bu hafta.

1 dakika daha..

Ç : peki şimdi ben saldırıya Duro dan devam edebiliyorum di mi?
B : Yep

1 dakika daha..

Ç : Ben bu savaşı kaybetsem ehliyeti mi alırlar mı?
B : ....
Ç : ok abi ii çalışmalar

asgafg

Hele birde Fatih Abi nin bi lafı vardı zar attıktan sonra "Ulan dengem bile dengesiz" tarzı orjinal bişey ona da yarıldıydım asgfsf.

Kötü zarlardan sonra Çağkan ın verdikleri tepkilerde süperdi. Arşiv yapıyorum onları, bi ara topluca paylaşırım agssaf
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:
Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Left_bar_bleue21/21Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:11 pm

hahah ii olur walla koparız hep beraber Very Happy
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:
Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Left_bar_bleue21/21Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:55 pm

hüleyyynnn young appearantice verdinmi lan gezegeni... olm seni o organik zırhından çıkarıp sümüklüböcek kabuğuna koymazmıyım Smile)))

Kanka ne şanssız adamsın ya. elini ayağını seveyim lol.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 10:40 pm

''Dengem bile Dengesiz''

Smile
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 7:38 am

hahaha çok matrak :p
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 8:58 am

Cos Dashit demiş ki:
hüleyyynnn young appearantice verdinmi lan gezegeni... olm seni o organik zırhından çıkarıp sümüklüböcek kabuğuna koymazmıyım Smile)))

Kanka ne şanssız adamsın ya. elini ayağını seveyim lol.

müdür 30 fighter'la şov yaptık daha nolsun Very Happy ben burak'a gerekli talimatları verdim. sana aktarsın yeni planı. you'll be proud my master Twisted Evil
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 9:02 am

İşteyim şu anda. Arasıra kaçamak girip 1-2 dakika bakabiliyorum. Akşam meseneden görüşürüz gugicimle Smile
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 9:15 am

o zmn burak yapcak bizim saldırıları. sen gene bi kontrol edersin nası gidio fln die. verirsin gerekli direktifleri Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 10:56 am

sınavdan çıkıp eve gelmiş bulunmaktayım. hasta hasta sabahın 6 sında yollara düştüğüm için uykusuzum haliyle.

Krath saldırısı saat 16.00 da başlayacak! Tahmin edebileceğiniz gibi hedef Ashoka Sistemi. Krath adına abilerin verdiği yetkiyle saldırı zarlarını ben atacağım. Saat 16.00 da burada Ashoka üyesi bir oyuncu varsa, savunma zarlarını da o atar.

Hadi bana iyi geceler ZzzZ
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:27 am

Burak yabancı değil Smile) Full yetki benden burağa
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:56 am

savunurum ben bizi Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 2:02 pm

abiler oyacak beni Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 2:52 pm

Kuat ı kuşattım abiler Very Happy ama kara harekatına girişemedim walla riskliydi. Kuşatma altında oldukları için Kuat tan askeri destek alamıcak Jedi tayfası. Ama yok orası da bizim olsun derseniz saldırabilirsiniz. Düzenlemeleri yapmadım akşam bearber bakarız.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 6:06 pm

Ali abi bi girmedim vermişin ana gezegeni. Adım gibi emindim ana gezegenin gidiceğine Very Happy

Bu arada gugi ayıp oluyo hee Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 3:11 am

dua et online ben online diildim Very Happy yoksa ilk turdan kayberderdiniz ne warsa. siege mode initiated bilader. kimse girip çıkmıo buraya. burak akançay'da sana emanet Wink
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 8:14 am

ee kuata ne oldu şimdi düştü mü? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 12:07 pm

hayır
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 1:34 pm

yavrum daha ilk günden kuşattırılır mı gezegen sen de Very Happy

muhittin nerede yahu... nereye açcaktım başlığı. ulen mandal ödetcem sana gezegenimi almayı Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 675395
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:30 pm

Özellikle bu saldırı bana çok şey öğretti. Bundan sonra çok dikkatli olmanı öneririm oyun güzelliğiydi hikayeydi yalan artık benim için Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:31 pm

evet demekki düşene vurmak lazım Very Happy Dün keşke öyle yapsaydık:D
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:47 pm

Very Happy diyorsunuz Very Happy

https://galacticalliance.yetkin-forum.com/holonet-f5/

nasıl olmuş holonet ? Smile normalde forum beni holonetçi olarak tanır Smile

yakında paparazi bölümünüde açacağım.

bu işi ilk yaptığım zamanlarda yodayı bir kadınla yakalamıştım Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Savaş Muhabbetleri   Savaş Muhabbetleri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:48 pm

AKADEMİK KARİYERİMİ BİTİRDİNİZ ULEN!

Savaş Muhabbetleri
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-