Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Spellbook of Zannah

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Spellbook of Zannah Empty
MesajKonu: Spellbook of Zannah   Spellbook of Zannah Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 9:18 am

Baktım açıcağınız yok =) Kıyamadım gül gibi quest'lerin yorumsuz bitim gitmesine =)

Sakin ilerliyor Quest ama kitap olsa bu kadar heycanlı okumam ellerinizden öperim eski, yeni üstadım. En çokta teğmenimin
afro
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Spellbook of Zannah Left_bar_bleue20/21Spellbook of Zannah Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Spellbook of Zannah   Spellbook of Zannah Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 10:58 am

eyw cigerim auahauha nostaljik bi görev oluyo. Özellikle Ceyhun abinin gözleri yaşaracak bazı anlarda asfagsdd
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Spellbook of Zannah   Spellbook of Zannah Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 11:16 am

Sith'lerin bu eskiyi anma olaylarını çok seviyorum Smile Yeşil renkte bana askerlik zamanlarımı hatırlatıyor Very Happy Ay ahşamdan ışııııhdır. Kaaamino kamino Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Spellbook of Zannah Left_bar_bleue20/21Spellbook of Zannah Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Spellbook of Zannah   Spellbook of Zannah Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 11:22 am

ASFASGAD

senle de çıkalım len bi ara ortak bi göreve. DM de dinç olsun hatta. Nostalji iidr.. asgfasf
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Spellbook of Zannah   Spellbook of Zannah Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 11:23 am

Çıkalım da sen bu kadar Dark Side sempatizanıyken benim işim zor Very Happy Suşi yaptırır imparatora sunarsın sen beni Very Happy
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Spellbook of Zannah Left_bar_bleue21/21Spellbook of Zannah Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Spellbook of Zannah   Spellbook of Zannah Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 9:33 pm

hmm severim suşi Very Happy
https://galacticalliance.yetkin-forum.com

Spellbook of Zannah
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Spellbook of Zannah
» Spellbook of Zannah