Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Galactic Civilations II

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Galactic Civilations II Empty
MesajKonu: Galactic Civilations II   Galactic Civilations II Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 2:08 pm

Fark ettimde bütün açılan oyunlar Post Nuclear temalı bir tanede Star Wars vari bir oyundan bahsedelim

bu oynun incelemesini bulamadım belli bir yere not ediceğim gördüklerimi sonra kendi incelemememi ortaya koyucağım
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Galactic Civilations II Left_bar_bleue20/21Galactic Civilations II Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Galactic Civilations II   Galactic Civilations II Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 2:56 pm

oynamadım walla. stand by
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galactic Civilations II   Galactic Civilations II Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 5:10 pm

Valla okudum ama hiç ama hiç bişe anlmadım valla bi kaç tane gemi var oooo valla anlamadım nasıl oynanıo oyun ben anlamadım...
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Galactic Civilations II Left_bar_bleue21/21Galactic Civilations II Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Galactic Civilations II   Galactic Civilations II Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 5:24 pm

walla oyunu kurdum ve sildim. hiç kasmadım. bana gelmez. bana real time strategy lazım Very Happy
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galactic Civilations II   Galactic Civilations II Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 6:13 pm

aslında ilk başta bende sevmedim sonra hastası oldum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Galactic Civilations II   Galactic Civilations II Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 8:18 pm

Darth Twilight demiş ki:
walla oyunu kurdum ve sildim. hiç kasmadım. bana gelmez. bana real time strategy lazım Very Happy

RTS öneri World in Conflict

Galactic Civilations II
1 sayfadaki 1 sayfası