Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Star Wars The Old Republic

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Star Wars The Old Republic Empty
MesajKonu: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 3:14 pm

Hiç KotOR ismini duydunuz mu bilmiyorum ama KotOR (Star Wars Knights of the Old Republic) bence şimdiye dek yapılmış en güzel Star Wars oyunu. Bu oyunu yapan şiket şu an Star Wars The Old Republic Online diye bir oyun yapıyor. Daha önce bir Star Wars online olmuştu ama birçok kötü yenilik oyunu mahvetmişti ama ben KotOR un yapımcısı BioWare e güveniyorum umarım güzel bir oyun olur.
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Star Wars The Old Republic Left_bar_bleue21/21Star Wars The Old Republic Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 3:44 pm

oynamayan var mı diye sorsan daha doğru olurdu Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 4:35 pm

Evet Very Happy Ama yine de tek kişilik bi KoTOR 3 olsa güzel olurdu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 5:13 pm

Oynamayan? Ben =S
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:
Star Wars The Old Republic Left_bar_bleue20/21Star Wars The Old Republic Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 5:20 pm

ben oynamıyorum Very Happy
http://ortadunyarpg.forumd.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 5:25 pm

kotor oynanmazmı yav Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 5:29 pm

nedir nerden bulunur desem cehaletim ortaya çıkacak xP Harbiden nerden bulunur kısmını sormam gerek =S Sadece aşırı bir fiyata bir star wars oyunu gördüm ben son zamanlarda. Onu da birdün düşer diye bekliyorum xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 5:49 pm

Ben KotOR u arkadaşımdan aldım. Piyasadaki fiyatı pek uygun olmayabilir. Gerçi çıklalı kaç yıl oldu. Fiyatı 15 ytl ye inmiştir
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 5:59 pm

Ben hiç görmedim O.o
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Star Wars The Old Republic Left_bar_bleue20/21Star Wars The Old Republic Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 6:59 pm

Bioware otursun Mass Effect 2 ile uğraşsın,

mmo KOTOR..

başımıza taş yağacak

Resume the bombarment commander.. Wipe this pathetic planet from the face of the galaxy!
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:
Star Wars The Old Republic Left_bar_bleue21/21Star Wars The Old Republic Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 9:28 pm

lily eski bir oyun. Oyun satan yerlerde bulman zor. Belki korsan satıcılarda. İnternetten torrentten indirebilirsin. Ama oyun rpg tarzında ve ingilizce. Orta düzey bir ingilizcen yok ise hiç bulaşma derim.
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 8:59 am

valla ben 2 tane sw oynu oynamaya kalktım kriz geçirdim.

1.nde naboo istila ediliyordu,panakamıydım neydim işte onunla sokakta kaçmaya çalışıyordum ama hep geberdim Very Happy

2.nde zaten geeçcem diye canım çıktı askerleri geçtim ama bir noktaya geldikten sonra tıkandım zaten yanımdaki karı bir boka yaramıyordu Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 12:31 pm

omg çok ayıp
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 8:12 pm

hahahaha Very Happy hep siz mi be birazda ben Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 8:33 pm

Shadd Durron demiş ki:
lily eski bir oyun. Oyun satan yerlerde bulman zor. Belki korsan satıcılarda. İnternetten torrentten indirebilirsin. Ama oyun rpg tarzında ve ingilizce. Orta düzey bir ingilizcen yok ise hiç bulaşma derim.

Fena değildir ingilizcem ama bulmak filan zorsa hiç bulaşmayayım ben Very Happy Zaten oyunlardan soğdum son zamanlarda Smile

Master hangi oyunlardı onlar ya O.o merak ettim What a Face
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 7:14 am

ben mi? efem son zamanlarda bir tekrar yaptım ve rise of national oynamaya başladım onun dışında the sims güzeldi ama başka yok Very Happy
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 8:16 am

rise of national diil o AUAHAUAHA
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 11:20 pm

Bu arada pm le sorulduğu için başkalarıda belki merak etmiştir diye ayrıca genel kültür hesabı söyliim.

Cos Dashit nedir felan diye soruyorlar. Tabiki de sallama bir isim diil Smile SW daha taslak aşamasındayken palpatine nin ismi buydu. Evet yanlış okumadınız. Cos dashit palpatine için düşünülen ilk isimdi.

Theforce.net gibi sitelerde insanlar palpatineden bahsederken eski geekler cos palpatine diye anarlar.
Lthien Elensar
Grand Jed Master
Grand Jed Master
Lthien Elensar

Kadın

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 9:02 am

Mandalore demiş ki:
rise of national diil o AUAHAUAHA

öyle yazıyor be pc de Very Happy birde goldu var yanında
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 1:19 pm

ahahaha cahal!

Cos Dashit demiş ki:
Bu arada pm le sorulduğu için başkalarıda belki merak etmiştir diye ayrıca genel kültür hesabı söyliim.

Cos Dashit nedir felan diye soruyorlar. Tabiki de sallama bir isim diil Smile SW daha taslak aşamasındayken palpatine nin ismi buydu. Evet yanlış okumadınız. Cos dashit palpatine için düşünülen ilk isimdi.

Theforce.net gibi sitelerde insanlar palpatineden bahsederken eski geekler cos palpatine diye anarlar.

waay cos dashit daha iiymiş abi aslında palpi den. Ama hırbo amerikalılar olaya "cos daSHIT" olarak bakacakları için yamulabilirmiş karizması Very Happy
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:50 pm

doğru diyosun chad vader ve daha bi sürü geyikten sonra yapar adiler.Smile
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 7:54 pm

day shift manager ASFAGASDAG o da dehşet bombaydı ya. Bi ara izlemek lazım yine Rolling Eyes
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Level:

MesajKonu: Geri: Star Wars The Old Republic   Star Wars The Old Republic Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 9:49 am

haha harbi la güzeldi onlar. bu arada robot chicken adlı dizi sw'nin 2. geyik bölümünü yaptılar kendilerince. izlemenizi öneririm. palpi gene yardırıo Very Happy
https://galacticalliance.yetkin-forum.com

Star Wars The Old Republic
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Star Wars - Clone Wars Animated
» Star Wars: The Corellian Edition
» Star Wars Fan Club