Galactic Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Alliance for a United Galaxy

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/21Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/21)

Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 9:54 pm

Krayt ın yanındaki abla dan bahsediyosanız Talon dur kendisi. Cade Skywalker la samimi pozlarına hasta olmuş olsam da kendisinden çok yoğun bir biçimde tırsarım. Ayrıca Fatih abi ne diyosa doğrudur

bknz: Administor a yalakalık yapan yardımcı admin Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 9:58 pm

Yok abi o Talon da zaten.
Ben usta Kast Shire Briek yi sorunca onacevap verdim. Yoksa olu mu canım adam koskoca Adminisisatao-- amann ondan işte! (yalakalık bile yapamıyorum yahu yandım ben:))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:01 pm

İsmi bile fantastik Very Happy Very Happy (aa bnmde dmmiş ne şans) bu arada bn kelle avcısı olan belirtiim istedim görevde hani...
Mst. Marcus Cornelius
Grand Master of the Jedi
Grand Master of the Jedi
Mst. Marcus Cornelius

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Left_bar_bleue21/21Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:02 pm

efferim gözümde yükselionuz ikinizde Very Happy bide şu vonglar küçük zar atsa süper olur Smile
https://galacticalliance.yetkin-forum.com
Mandalore
Mandalore
Mandalore
Mandalore

Erkek

Char Info
Race: Mandalorian
Credits: 197000
Level:
Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/21Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:03 pm

Vong Rulaazzzz abi auahauh ama zaten makashi sayesinde 18 ve üstü atması lazım sana vurabilmesi için... Yalnız asit saldırılarından kaçın -3 alıyon hehe
Cos Dashit
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
Cos Dashit

Erkek

Char Info
Race: Human
Credits: 200000
Level:
Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Left_bar_bleue21/21Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (21/21)

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:30 pm

darth talona yan bakanın olmadık yerlerine sith dövmeleri yaparım. Ayrıca massasi ye çevirip robemin başına nöbetçi diye dikerim.Bu arada administratoruda yerim . Abi kısaca admin diyin yaw. ne o öyle ibnetor gibin Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 11:43 pm

Kapayın bütün geyik bölümlerini bu son söz olması gereken bi söz Very Happy gece gece kalp yetmezliğinden force'u boyluyordum...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği   Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 4:24 pm

Yok abi shadd son noktayı koymuş daa bnden yorum çıkmaz.. Very Happy

Darth Plagueis ve Palpatine'in Gençliği
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Darth Twilight
» Darth Maul kimdir?
» Darth Tyranus kimdir?